• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Куќиште Deepcool Dukase

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
340
418
Небитно
Ако може проценка на следното куќиште:
Изчистено и дезинфицирано спремно за нов сопственик.
Слики во прилог
Одличен проток на воздух и многу места за дискови :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Enis-Phantom

Gaining Experience
18 ноември 2013
340
418
Небитно
Во отсуство на проценки оди на продажба за 2000 денари со него одат и 3 кулери 12цм DeepCool
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,582
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно