1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Куќиште Corsair Graphite GT780T White

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 16 Мај 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
  Се продава куќиште Corsair Graphite GT780T White безпрекорно сочувано без физички и козметички оштетувања.
  20190516_014103.jpg
  Цена, фиксно: 6000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На prichina, gamer-eddie, GGTT1 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
  Да нема забуни, куќиштето вчера го сликав како што го земав, неисчистено. Тоа долу не е оштетување туку извалкано. Еве тазе фотки:
  p1.jpg p2.jpg p4.jpg p5.jpg
   

  Прикачени датотеки:

  • p3.jpg
   p3.jpg
   Големина:
   282.3 KB
   Прегледи:
   93
  На Lazarko, gremlin, Fredy и уште 9 други им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
  клуч
   
  На toshex и Lazarko им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
  Се враќа на продажба... :)
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,572
  11,347
  23 Јануари 2008
  Манга
  prodadeno
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dangthe
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  811
 2. uwemi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,551
 3. nikigo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  704
 4. Saso PC
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  546
 5. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  444
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...