1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Куќиште Cooler Master HAF 922

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 11 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,979
  12,314
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам одлично сочувано куќиште Cooler Master HAF 922, комплетно функционално без видливи оштетувања со еден голем 200mm LED вентилатор од напред и еден 120mm од зади. Доаѓа со DVD-RW LG x24 SATA гратис, го нема капачето што стоело на местото на DVD-RW.
  20191011_174318.jpg 20191011_174325.jpg 20191011_174305.jpg 20191011_174336.jpg
  Цена, фиксно: 3000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 11 oктомври 2019
  dejan_str, GGTT1, Goran27 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,979
  12,314
  23 Јануари 2008
  Манга
  2800!
   
  На dejan_str и Mario.Bog им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,979
  12,314
  23 Јануари 2008
  Манга
  Клуч
   
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Speedy
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,554
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,181
 3. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  454
 4. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  278
 5. gOJDO

  Продадено Куќиште Cooler Master HAF X

  gOJDO, 17 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  652
Вчитување...

Сподели

Вчитување...