1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Куќиште Cooler Master HAF 912

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Astraion, 26 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Продавам куќиште Cooler Master HAF 912 без оштетувања, со следните карактеристики:
  • 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, e-SATA и HD аудио на предниот интерфејс
  • 1 голем 200mm фен со црвен ЛЕД на предната страна
  • 1x 120mm фен позади

  Цена: 2500 ден.
  *прашања и инфо во пп
   

  Прикачени датотеки:

  • HAF01.jpg
   HAF01.jpg
   Големина:
   121.5 KB
   Прегледи:
   312
  • HAF02.jpg
   HAF02.jpg
   Големина:
   136.4 KB
   Прегледи:
   314
  • HAF03.jpg
   HAF03.jpg
   Големина:
   133.7 KB
   Прегледи:
   321
  • HAF04.jpg
   HAF04.jpg
   Големина:
   151.5 KB
   Прегледи:
   314
  • HAF05.jpg
   HAF05.jpg
   Големина:
   221.6 KB
   Прегледи:
   315
  Lazarko, ZikaM, Petar.g22 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 3. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Освеж цена: 2300 ден.
   
 4. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 5. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 6. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Освеж цена: 2200 ден.
   
 7. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
 8. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,605
  2,425
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Продадено

  Може клуч.
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,191
 2. VerGer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  470
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  284
 4. gOJDO

  Продадено Куќиште Cooler Master HAF X

  gOJDO, 17 Мај 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  659
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  635
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...