1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Куќиште Cooler Master Elite 110

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 29 oктомври 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,607
  13,866
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Одлично сочувано, модифицирано (напраен отвор за да прибере подолга графичка картичка).

  Цена, фиксно: 1800 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На Yoshimitsu и Oktar им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,607
  13,866
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  975
  521
  15 Декември 2013
  Машко
  Туу за малце ми отиде омиленото куќиште :(
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,607
  13,866
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. Nakolce
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,592
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,385
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,238
 4. wolverine
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  557
Вчитување...

Сподели

Вчитување...