1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Куќиште CM Cosmos S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gocetan, 31 Јануари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Ве молам за проценка на горенаведеново куќиште.
  Доаѓа со :
  Два 200мм вентилатори (црн оригинален и CM лед црвен)
  Три 120мм CM лед црвени
  Два 120мм црни (не знам кој бренд беа)
  Додатен 2.5 usb 3.0 front panel.
   

  Прикачени датотеки:

  На Molec, Lazarko, Mario.Bog и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  249
  808
  28 ноември 2017
  Машко
  Имаше едно вакво, скоро се продаде на форумов. Мислам дека отиде за 1800 или 2000 денари. Побарај по темите.
   
 3. Molec

  Molec
  Unstoppable

  1,350
  2,140
  18 Мај 2011
  Машко
  Све ме занима
  Хахахах да да 120 денари и гратис гајба пиво идеше со него.

  4-6000ден. моја проценка.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. esquimaux

  esquimaux
  On your way to fame

  532
  831
  16 Јануари 2016
  Машко
  @gOJDO го шиткал од 4 иљадарки па надоле 8 месеци. Продадено - Cooler Master CosmosS RC1100
  Кукиштето е старо 10+ години, во меѓувреме што се нема искочено. За 6000 ова нема да се продаде никогаш.
  Моја проценка 2.500-3000 денари.
   
  На toplel, Вајкинг, igor_igor и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
  3500
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lazarko

  Lazarko
  On your way to fame

  249
  808
  28 ноември 2017
  Машко
  Моја грешка - се поправам: 3500 било.
   
  На gocetan и Oktar им се допаѓа ова.
 7. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  777
  382
  15 Декември 2013
  Машко
  3000-3500 реална цена по која би се продало, иако вреди повеќе. :)
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Благодарам на проценките. Оди на продажба за
  3300 ден.
  Ги молам админите ако можат да ја сменат темата од проценка во продавам.
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Може замена за mini itx кукиште
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Нова цена само за денес
  2700.ден
   
  На GeraltOfRivia106 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Резервирано за Марко
   
  На Molec и GeraltOfRivia106 им се допаѓа ова.
 12. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  164
  155
  6 oктомври 2011
  Машко
  Со здравје да го користи Марко!
  Темата може да се затвори.
   
  На GeraltOfRivia106 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. alek.juve
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,311
 2. dejan_str
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,001
 3. xenon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  862
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,135
 5. comakot
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,316
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...