Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Куќиште ASUS Prime AP201 Black No.2

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.628
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

Куќиште ASUS Prime AP201 Black No.2 - Проценка

Купено на 08.08.2023 од сетек.
Користено 18 дена.
Кулерот кој иде со куќиштето го нема.
Гарантирам дека куќиштето нема никаква , грепка , оштетување , или било каков проблем слободно дојдете гледајте го ако не верувате.


Погледнете го атачментот 128918Погледнете го атачментот 128919Погледнете го атачментот 128920Погледнете го атачментот 128921


Цена : Проценете колку вреди и пишете...

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.628
Скопје / Автокоманда
@damil Доаѓа друг пред тебе ако не дојде греота е да не го земеш ти, али ако дојде си закаснил за 10 минутки... се јавија одма чим цената дојде ГАГАТЕЛА.
Мислењето е автоматски споено:

Продадено со здравје да си го користи човекот кој си го зема и си го однесе ганц ново пред 1 месец купено и 2 недели само користено само куќиште и маста да му ја извади
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно