Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Кукиште Deepcool Kendomen Titanium

Статус
Затворена за нови мислења.

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
66
111
Skopje
Winncoot додаде нов оглас:

Кукиште Deepcool Kendomen Titanium - Проценка

Кукиштето е супер сочувано, речиси како ново. Доаѓа како што доаѓа фабрички, со 5 кулери (од кои 2 светат бело), сите штрафчиња и аксесоари. Сите кулери, работат одлично.
Доле, напред и горе има филтри за прашина, лесно монтирање на ХДД/ССД итн. До копчето за POWER има и копче за селектирање на брзина или гасење на кулерите.

Моментално слики немам, но скроз исто изгледа како доленаведените слики.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.770
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно