• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Krosover kabel

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bobiskopje

Intern
30 јуни 2008
59
0
skopje
moze li nekoj da postavi slika za raspored na boite na zicite ????
maaaaalku podetalno ako moze .... i so polozbata na dzekovite ....

:plachko2::plachko2::plachko2::plachko2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

  • D
    Администратор

Статистика

Теми
43,502
Мислења
821,983
Членови
28,044
Најнов член
codeo
На врв Дно