• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

критки

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
што е оваа форум на ентер или реклама на оваа безнадежна емисија и списание? ве молам па цел форум сте отвориле не ли е доволно само една тема
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
што е оваа форум на ентер или реклама на оваа безнадежна емисија и списание? ве молам па цел форум сте отвориле не ли е доволно само една тема
????????????????????????????????
Што е работава, од каде таков заклучок?:chudenje:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Нити е форум на Ентер нити пак е реклама за Ентер.

А доколку има толку многу отворени теми за Ентер, зошто отвараш нова?
 
M

Mr.Alien

Гостин
Поради актуелноста на списанието ЕНТЕР, кое засега е (за жал) единствено во МКД, еден од членовите своевремено отвори тема за него. Во самата тема (ако добро си ја прегледал и прочитал) има и пофалби и критики. Едно време член на форумов беше и директорот на ЕНТЕР (direktor.e), кој отвори уште две-три теми врзани за ЕНТЕР.
Со оглед дека на форумов е дозволено стартување на теми кои се IT-related, не гледаме ништо страшно во тоа.
Темата за пофалби и критики на сметка на ЕНТЕР е затворена поради исцрпеност на истата.
Кога веќе си стартувал тема за ЕНТЕР, изјасни се дали сакаш во истата да дадеш свои видувања/критики/пофалби за ова списание?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно