1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kritiki/Mislenje za www.superoglasi.mk

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од Senshi, 2 Јануари 2015.

 1. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,233
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Пишувaј кирилцa негувaј јa трaдицијaтa
   
  Кристијан Про, krema, Senshi и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. l1d0v1c

  l1d0v1c
  Practice makes perfect

  635
  1,359
  10 Март 2011
  Машко
  Divi Expert
  Ај да кажеш "Never give up" со уникатна идеја, уникатен дизајн па да праиме муабет, но со copy-paste сајт, copy-paste лого (ДА, дизајнот на логото е ист како oglasise) e џабе патот. Покрај оваа конкуренција (пазар3, реклама5, випмаркет5...) јас стварно не гледам шанси за било каков успех и најискрено можам само еден совет да ви дадам: Don't waste your time Life is short!
   
  На goranski и DrMTR им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...