• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Критики 2 дел

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
Виде додека критикувавте за првата веб страница јас ја склопив INEL GAMES. Исто ми требаат критики за нејзе.

http://inelinternacional.com.mk/games

Страницата не е готова колку за информација
Поздрав
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Ај Ве молам со овие теми некако да намалите...да беше така, имам 100 сајта напраено, ке отворам ли ли сега 100 теми за сите посебно критики да ми давате ?...

и ми делува повеќе како спам така да дајте малку бидете озбилни, направи го целиот сајт па го стави во некоја соодветна тема како Мои веб страни или што ја знам, само да не е спамерски.

Благодарам.
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Мене лично ми се допаѓа , треба и оваа а и таа главната страна да ја поедноставиш и да ја рашириш ....
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Dobro e!!
 

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,685
342
Nekoj ednostaven efekt da se dodade za rollover na navigacijata. Drugoto e ok. Probaj zatemni ja malce slikata od pozadinata. Dodadi refleksija. Malce mi e cudno toa sto banerot e svetol, da recam ko plasticen, dodeka kursumite se nekako ko izgrebani. Ako mozis malce "podnovi" gi kurumite. Sepak se na se dobro e.
 

genius

Gaining Experience
6 ноември 2007
360
235
genius's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i3 4150
Storage
Western Digital 1TB EZEX + Western Digital 250GB
RAM
8GB DDR3 Kingston
Video card
Asus HD7750 1GB DDR5
Audio
Samson SR850
Monitor
LG 24' IPS + Samsung 19'
OS
Ubuntu 16.04 + Windows 8.1
sajtot e ok a tie serveri dali se pusteni i dali rabotat 24h??
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
sajtot e ok a tie serveri dali se pusteni i dali rabotat 24h??
за Game серверите ако прашуваш пуштени се ама се локални сервери односно само корисниците на кабелски интернет моментално од Кавадарци само а подоцна и други кабелски оператори ќе можат да пристапуваат до нив
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,062
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно