Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Критика за sticky банерот за премиум членство

DeJaVu

Practice makes perfect
21 ноември 2010
915
1.164
Скопје
Ја би турил фул скрин банер на секоја нова тема кликање, и тоа од оние што ако ги блокираш со "Block Elemnent" на адблок, и темата да неможеш да ја прочиташ. А и би најмил и од оние цурине што вртат по телефони, никад не знае човек кај ќе упали.
 

coki

:(){ :|:& };:
26 ноември 2021
311
431
/home/coki
Ја би турил фул скрин банер на секоја нова тема кликање, и тоа од оние што ако ги блокираш со "Block Elemnent" на адблок, и темата да неможеш да ја прочиташ. А и би најмил и од оние цурине што вртат по телефони, никад не знае човек кај ќе упали.
И би ти пропаднал форумот
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.244
12.050
Скопје
androgaming.com
Абе ставете една коцка помеѓу „нови мислења“ и „последни теми.

Некоја интересна слика, еве нека има конкурс на креативци. Сериозно банерот ме нервира.

Јас го изгаснав ublock на it.mk, по јавниот повик на @the one who can't be named, за да придонесам кон реклами, ама гледам и нив ги снема.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.602
Мислења
945.608
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно