• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Koristi li nekoj?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Koristite li voopsto dodatoci za mobilni telefoni? jas licno osven bluetooth slusalici drugo ne bi koristell?
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Јас би користел тастатура за мобилен зошто смачено ми е кога сум на интернет од мобилен да куцам како смс да пишам. или тоа или да си купам некој од поновите модели со qwerty тастатура
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Слушалки, понекогаш блутут слушалки и тоа. Ништо повеќе.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Na toa se sveduva koristenjeto na dodatoci po se izgleda vo 90% od slucaevite
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,897
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно