• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Користење на едуцентарот.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,681
333
Доколку се обидам да појдам во секцијата едуцентар ми дава порака:

Немате дозвола да го погледнете овој ресурс.
Треба да се најавите.
најавен сум на форумот, но сепак тоа пак го добивам. Решение?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,271
1,910
www.iwmnetwork.com
Кај сите стари членови, т.е. членови кои беа дел од форумот пред да биде претставен порталот се забележуваат проблеми при логирање.

Имено, со најавување било каде (дали на форумот, дали на страната за најави) би требало да сте логирани и на порталот и на форумот и да имате пристап до едуцентарот.

Се обидуваме да ги разрешиме овие проблеми, засега иаку овој метод не работи во сите случаи, обидете се со менување на вашата лозинка во контролниот панел и потоа чистење на целосната историја на вашиот прелистувач.

Овој проблем не е забележан кај новите кориснички имиња а старите членови можат да пристапат до ЕдуЦентарот со логирање преку Најава (можно е претходно да ви бара да бидете одлогирани од форумот).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,544
Мислења
822,945
Членови
28,057
Најнов член
Iamdantes10
На врв Дно