korisnicki naslovi 2

_zare_

Intern
10 февруари 2008
137
0
izvinete za povtorenata tema ama "korisnicki naslovi" bese zatvorana a sakav da dadam predlog

schoolar=0-50
ninja=50-100
deputi lider=100-200
lider=200-500
master (wizard)=500+

popravete mi gi pecatnite greski ako imam i za poslednoto ne znaev koe od master ili master wizard pa zatoa vo zagradi
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Јас не гласам за промени освен да се замени тоа n00b оти некако не иде со овој форум. Може место n00b да се стави beginner
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
897
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Некое македонско да биде, нели имаше тема за превод на форумот, или на некои термини. Значи што и да е наше да е.:LOL:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Новајлија = 0-50 (макар што мислам дека и "гуштер" би било интересно)
за другите не ми текнува нешто во моментов.
BTW Може и за тие со над 1000 постови да им се даде самите да бираат што да им пишува во корисничкиот наслов.
 

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,686
343
ИТ новороденче
ИТ дете
ИТ тинејџер
ИТ возрасен
ИТ искусен.

Лоолз моментна инспирација :D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,686
343
BTW Може и за тие со над 1000 постови да им се даде самите да бираат што да им пишува во корисничкиот наслов.

Незнам зошто ама предосеќам дека ова може да предизвика многу спамери. Мислам ќе има многу постови од типот: "хаха", "јако", "Интересно", "фала", "браво" итн.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,615
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно