• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Кориснички наслови

Статус
Затворена за нови мислења.

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
Momentalno Vashite korisnichki naslovi izgledaat vaka:
n00b 0
Junior 50
Senior 100
Guru 300
Resident 500

Mislime deka treba da se promenat, zatoa ni se potrebni Vashite idei. Ajde povelete.

Stefan.
 

Password

Intern
10 април 2007
393
9
Абе мене ич не ми е важно што сум. Едноставно сум регистриран и постирам на форумов со цел да разменам мислења и да се здобијам со нови информации. :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.643
3.306
www.iwmnetwork.com
Абе мене ич не ми е важно што сум. Едноставно сум регистриран и постирам на форумов со цел да разменам мислења и да се здобијам со нови информации. :)

Ваквото мислење навистина ми се допаѓа! Лично мислам дека титулите се само за забава, и дека не треба да им обрнувате многу внимание.
 

miStErioz

Intern
18 април 2007
93
4
zoki.lugola.net
А што викате да ставиме некои нестандардни имиња да не се нешто како:
Begginer, Junior, Senior или било што.
Може на пример:
Ninja, Jedy (џедај) ....:) од дека да знам некои такви финтаџиски :) ма разбирате? :)
Поздрав.
 

D

Администратор
31 март 2007
3.643
3.306
www.iwmnetwork.com
А што викате да ставиме некои нестандардни имиња да не се нешто како:
Begginer, Junior, Senior или било што.
Може на пример:
Ninja, Jedy (џедај) ....:) од дека да знам некои такви финтаџиски :) ма разбирате? :)
Поздрав.

Идејата е добредојдена... слободно потенцирајте ги корисничките наслови кои ги сакате, не давајте еден пример, туку дајте пример за сите па ќе ја видиме реакцијата на останатите членови. ;-)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.643
3.306
www.iwmnetwork.com
Модераторорски и супер модераторски функции не се доделуваат баш така.. :)
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Модераторорски и супер модераторски функции не се доделуваат баш така.. :)

знам дека не е лесно за модератори на вакви форуми... али си прашувам јас дали има некоја цел во мислењата или вие ги избирате:)
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
Се има цел, зависно од квалитетот на постот и интерест на посебна секција одредуваме кој, што, како... :)
 

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1.263
1.003
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
moja ideja e titlot na sekoj user da bide soodveten so negovata profesija/specijaliziranost ili bar koj za sto go biva :) ako nekoj ima poveke izbori ke si izbere eden i toj ke stoi na titlot. pr: Web Designer, C++ programmer, Java programmer, User, Researcher, Producer, Reziser, Scenarist i 300 pm :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.414
Мислења
900.375
Членови
32.127
Огласи
505
Најнов член
Medelin
На врв Дно