Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Корисничка поддршка

offshore

Intern
16 октомври 2011
16
0
Здраво, ме интересира дали има можност за работа како оператор за поддршка во некоја Македонска хостинг компанија?
 

Perelovski

Intern
6 август 2018
6
3

Главни работни задачи на оваа работна позиција:
Операција и администртирање на веб домени
Oперација и администрирање на веб хостинг акаунти
Комуникација и техничка поддршка со клиенти
Операција и администрирање на кориснички сметки
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.259
12.092
Скопје
androgaming.com

Главни работни задачи на оваа работна позиција:
Операција и администртирање на веб домени
Oперација и администрирање на веб хостинг акаунти
Комуникација и техничка поддршка со клиенти
Операција и администрирање на кориснички сметки

ЛОКАЦИЈА: КАВАДАРЦИ

најверојатно и околината, тиквешијата и сл.

Баш ме интересира колку плаќаат за ваков гуру.
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.259
12.092
Скопје
androgaming.com
Не верувам дека им е точно ама сепак пишува доле.
Погледнете го атачментот 116556

Не бе тоа вади од нивните огласи просек, не е од ухост таа цифра.

Јас би се преселил во кавадарци ако плаќаат над 50.000 што не верувам. Има секоја вечер да се налевам :D
 

gloria borger

On your way to fame
10 мај 2018
445
828
херцажа

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.217
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно