• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Копирање ли е копирање... :-)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
Како и се што се чини надежно и успешно и овој форум доби "копија"... :)

Првин погледнете тука: http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=2226

Јас ок, поддржувам идеи само нормално тие да се оргинални... арно ама погледнете го примерот:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
pwned x2 :rofl:

Btw, зошто мислам дека е некој кој е активен член на овој форум? :))))
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Леле, не можам да се начудам, абе срамота е
можеш да го кажеш линкот до форумот, па да им оставиме линк на нашиов форум, па посетителите сами нека увидат, кој од кого копира.

Ова, сварно е без осет.
Нормално дека сите постови се инспирирани од нешто што сме прочитале негде, ама ова е без осет.

Ако е некој од форумов, срам да му е
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
можеш да го кажеш линкот до форумот, па да им оставиме линк на нашиов форум, па посетителите сами нека увидат, кој од кого копира.
Нема потреба од непотребен маркетинг да им правиме :))

А тоа "кој од кого копира" сликите имаат датуми а исто и оргиналните мислења :)

Навистина е срамно ова луѓе! :rofl:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11

D

Администратор
31 март 2007
3,305
2,028
www.iwmnetwork.com
Се надевам ќе налетат на оваа тема и ќе ја ископираат кај нив :)))
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Паметно

Нема потреба од непотребен маркетинг да им правиме :))

А тоа "кој од кого копира" сликите имаат датуми а исто и оргиналните мислења :)

Навистина е срамно ова луѓе! :rofl:
Паметно кажано , не вреди нивен линк да се стави.
Нека им служи на честа.
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
пред неколку саати правев муабет со брат ми... рече дека изменил таму, а што изменил незнам... па одете видете , ако најдете уште нешто... кажете дури тогаш, незнам што... :rolleyes: :rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,177
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно