• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Конвертирање, dvd > у било што "лесно"?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
Конвертирање, dvd > во било што "лесно"?

Дали некој знае да предложи бесплатен програм, или програм со триал верзија (на која нема да биде на сред екран или било каде истакнато името на програмот на крајот :) ) со кој ќе можам од двд да конвертирам 17 минутно видео и да го закачам на јутуб?
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Free DVD Ripper :)

offer: Мислам дека максимално дозволено времетраење на едно видео на YouTube е 10 минути. Сепак не сум сигурен.
 

Batman

Intern
7 април 2008
20
0
Да, 10 мин. но сигурно D планира да го раздели во два парта.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,863
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно