1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Контролер за PS4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Saso Trpenoski, 25 Март 2020 во 17:35.

 1. Saso Trpenoski

  Saso Trpenoski
  Gaining Experience

  84
  77
  21 Мај 2019
  Машко
  Некој да продават контролер за PS4?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  693
 2. JackDaniels
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,666
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,589
 4. Кристијан
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  741
 5. omegaRED
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  394
Вчитување...

Сподели

Вчитување...