1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Контролер IR3567B

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од StalkeR, 20 Февруари 2020.

 1. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,114
  3,782
  5 Декември 2009
  Машко
  Најверојатно е рикнат на графичката, по дијагноза кај Даниел.
  Доколку некој има нека пише, да не го чекам 2 месеци од Али.
  [​IMG]

  Благодарам.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
 2. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,754
  7,191
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Чисто за информација, не поправам ништо друго освен лаптопи, ова е пријателска услуга. Да не ме сфатат погрешно оние што ги враќам за сервис.
   
  На skullmonkey, Skorp, farkizz и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  856
  1,418
  12 Септември 2013
  Машко
  Овој беше контролерот за вентилатори?
   
 4. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,114
  3,782
  5 Декември 2009
  Машко
  Тој е, да.
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. NERD.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  695
 2. JackDaniels
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,672
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,591
 4. Кристијан
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  744
 5. omegaRED
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  397
Вчитување...

Сподели

Вчитување...