• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Контакт

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
http://it.com.mk/index.php/Kontakt

Коментари, забелешки и идеи

...објавете ги истите во форумот (1)"Ваши сугестии / забелешки / проблеми" или испратете е-маил на (2) [email protected]
1. Линкот води кон: http://mkdlife.com/forum/forumdisplay.php?f=13 , што е 404.

2.Незнам дали значи нешто, но mailto линкот е до [email protected].(за точката на крајот станува збор)
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
A be na forumov od den na den se povise gluposti se desavaat. Nekad se desava da ne mozam ni da postiram.... Bas zatoa i ne se imav ukluceno skoro 2 nedeli :lut2::lut2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,018
Мислења
854,676
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно