• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

konkurs

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

zoki333

Intern
29 мај 2007
7
0
decki mi treba konkursot za upis na praven fakultet izlegol pred nekolku dena vo sluzben vesnik na r.m. mozete da go najdete? pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,882
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно