• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Конечно

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
Здраво до сите нема што да се претставувам но ако има женски ќе кажам нешто за мене :d се најубаво и многу фала за сајтот од дамна чекав вакво нешто

поздрав
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво makedonce и добродојде на Македонскиот ИТ Форум :)
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Добредојде и FYI: Има припаднички на женскиот пол на овој форум (дел од нив не е течниот црв:p).
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
еј нема да ги бркам ќе ги поканам кај мене дома ха ха ха ха мала шала али за да знам за 8 март на кој да честитам ха ха ха
ај се најубаво
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,168
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно