1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Конечно квалитетно, комплетно и бесплатно ИТ списание во Македонија

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од Македонија' започната од bomba, 1 Декември 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. pilch@rd

  [email protected]
  Gaining Experience

  1,338
  131
  22 Август 2009
  Уште реклама на Фајсбук фали од страната и група и се е комплетно :))
   
 2. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 3. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,246
  24 Март 2009
  Машко
  Како што гледам сите вие што се жалите на спам имате оставено јавно e-mail. Па мислам дека им е од таму :) Изгледа некој ги пребарувал профилите на членовите од форумов за да најде меил.
  И инаку, да, СПАМ Е, bomba. Ти предлагам подобро да ги проучиш законите :)

  И по можност да се соберат меиловите на членовите на групата :)
   
 4. darko

  darko
  Intern

  35
  0
  17 Јануари 2008
  дали ит.цом.мк им ги има дадено маил адресите???
   
 5. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,297
  3,702
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 6. kimi makedonski

  kimi makedonski
  Intern

  440
  14
  19 Август 2009
  И кај мене има мејл.
  Е сега малку смешно ми падна некој претходно пиша дека мејл може да ти се прати само ако си дал согласност за тоа.. Значи ако некој сака нешто да те праша ти треба најпрвин да му кажеш прашај ме.. Јас сум праќал мејлови и на професори на факултет и секогаш сум добивал одговор а според вашата логика требало првин они да ми дозволат да им пратам иако не ме знаат итн..
   
 7. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,246
  24 Март 2009
  Машко
  Немојте да мешате баби, жаби и краби. Се мисли на рекламни мејлови.
   
 8. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  fail дискусија се разви.

  Ќао.
   
  1 person likes this.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...