1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Компресор Elektromaschinen 24L 1.5HP 8 bar

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 25 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам компресор Elektromaschinen 24L 1.5HP 8 bar користен во домашни услови, исклучиво за чистење компјутери. Давам гратис црево и пиштол.
  20200522_181013.jpg 20200522_181020.jpg

  Цена, фиксна: 4500 денари
  075 437061, Кирил
   
  Последна промена: 25 Мај 2020
  На Alucard, Marko1213, Mario.Bog и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. nikola_bb

  nikola_bb
  Gaining Experience

  310
  71
  14 Август 2009
  Ме интересира колку е гласен, по оклопов не ми личи на класичен клипен?
   
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  588
  420
  9 Февруари 2012
  Машко
  E sto glasen nema da ti bide valjda vo spalna da pumpas dusekot :) Pumpas gumi pa posle si legnuvas vo spalna soba.

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
  Aowek, champagnepepe и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,784
  9,437
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Добар е овој за чистење компјутери.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,468
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Резервиран
   

Сподели

Вчитување...