1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Компјутерски столици?

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Dare, 2 Септември 2013.

 1. Dare

  Dare
  Intern

  141
  2
  8 Април 2007
  Здраво, каде во Скопје можат да се набават квалитетни компјутерски столчиња (не оние што се продаваат секаде околу 2-3000 денари него оние по-квалитетните со hand rest, по можност head rest итн).
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,601
  5,175
  20 Април 2007
  Машко
 3. Dare

  Dare
  Intern

  141
  2
  8 Април 2007

  Единствен што гледам таму океј е Аерон што е 1000+ евра :/
   
 4. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,601
  5,175
  20 Април 2007
  Машко
  Кај гледаш? На интернет...Треба да отидеш во салон...Имаш столици нормални од 3000+ денари...За 5000 до 6000 имаш одлични столчиња со штоф...Доколку си љубител на кожа можеш да најдеш од 250 300 евра па нагоре...
   
 5. smole

  smole
  Unstoppable

  3,189
  3,705
  18 Април 2007
 6. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Unstoppable

  1,724
  2,039
  25 Март 2013
  Машко
  Офис плус се одлични, ама квалитетот е по висока цена, така да не би ти препорачал од таму
   
Слични теми
 1. Password
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  5,106
 2. !vlatko!
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,071
 3. IBS
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,314
Вчитување...

Сподели

Вчитување...