• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Koming bara programeri

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

abecar

Intern
15 јануари 2008
3
1
Potrebni se programeri za rabota vo VB.NET.
Pozelno e predhodno iskustvo vo VB.NET, ili vo drug programski jazik.
Zainteresiranite da pratat CV na adr.
Koming computer engineering
ul.Nikola Vapcarov 15
Skopje
tel. 02 3114 148
ili

[email protected]

www.koming.com.mk
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Пожелно е да ја прочиташ темава пред да дадеш оглас за вработување. Вака не се знае ни кој бара програмери, ни каде да се обратат заинтересираните.... и сл. Дај прикажи ги потребните детали. Поздрав!

Edit: Вака е подобро. :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно