• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

komentari

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
kako mozam da si klavam na stranata za komentari nesto da ostavaat posetitelite
nekoe ko na piczo so e moze li nekoj da mi najde
cao
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,656
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно