• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Коментари во статии и вести?

Треба ли да се овозможат коментарите во...


  • Вкупно гласале
    23
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Моментално на порталот можноста за коментирање на авторските текстови е овозможена само во блоговите, дали мислите дека има потреба да се овозможат коментари и во вестите и во статиите?
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Мислам дека е супер вака како што е, бидејќи доколку сакаме да коментираме нешто во врска со таа тема слободно може на форумот да се отвори таква тема и да се води моабет на истата.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Мислам дека е супер вака како што е, бидејќи доколку сакаме да коментираме нешто во врска со таа тема слободно може на форумот да се отвори таква тема и да се води моабет на истата.
Ништо повеќе не би кажал од ова. Ако не друго, активноста на ФОРУМОВ ќе биде нешто поголема со самото отварање на тема за некоја вест/статиа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно