• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Коментари и Предлози за сајтов .....

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MLADEN

Intern
3 март 2008
32
0
Направив нов портал. И ми треба коментари и предлози за подобрување на порталот, а исто така можете да ми дадете некој предлог или коментар за форумот.
www.nasmevnise.mkd.net portal a forum www.nasmevnise.mkd.net/forum
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Некако ова ми личи на рекламирање, но нема врска... инаку се сложувам со @fiascooo, треба да ги ставиш во една линија тие...
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
ми се допаѓа страната, си одбрал баш убав темплејт одговара на името :), само напред :bravo: ми се допаѓа што има опција за пребарување на страната, а за форумот продолжи со теми на хумор. Вицевите се добри ме насмевнаа :)
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Добра замисла добар сајт, не е пренатрупан ми се свиѓа.

ps си нашол добро место за реклама :D:D
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
младен,remember me?
глеам нешто ново си отворил а,а стариот форум?
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
ај младен со среќа
само обрни повеќе внимание на печатни грешки
а ги имаш бајаги
и мене тука ми делува на реклама бидејќи ти е 2р пост а и 2та се во ова тема
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,946
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно