Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Комбо матична + процесор + рам

Статус
Затворена за нови мислења.

outsider

Practice makes perfect
14 јуни 2019
648
1.154
Битола
www.instagram.com
outsider додаде нов оглас:

Комбо матична + процесор + рам - 36.000 ден.

Се продава следното комбо:
Матична: ASUS ROG STRIX Z590-F GAMING WIFI Z590 (ComputerUniverse, користена 5 дена и целосно тестирана)
Процесор: Intel Core i9-11900F (гаранција Анхоч до мај 2024)
Рам меморија: 64gb Corsair Vengeance RGB PRO 3600mhz DDR4; 4 x 16 gb (гаранција 55 месеци Анхоч).
Цена: 36000 МКД.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Можи клуч, продадени надвор од форум.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.887
Членови
34.141
Огласи
2.009
Најнов член
Paleyrenk
На врв Дно