Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Комбо матична, процесор, кулер и РАМ

Статус
Затворена за нови мислења.

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Deksa додаде нов оглас:

Комбо матична, процесор, кулер и РАМ - Проценка

Ќе Ве молам за проценка за следново комбо:

Mobo: FM2A88X Extreme4+
CPU: A4-4000 with Radeon™ HD 7480D
Cooler: DeepCool Gamma Archer
RAM: Kingston 4GB DDR3 1600Mhz CL11 KVR16N11S8/4

Нема гаранција, функционираат без проблем, сменета нова паста Arctic МХ4.
Се продаваат само комплет.

Погледнете го атачментот 114051Погледнете го атачментот 114050Погледнете го атачментот 114052

Видете го целиот оглас...
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
986
897
Штом нема проценки, нека оди комплет за 3.500 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.095
Мислења
955.303
Членови
34.500
Огласи
2.307
Најнов член
Filipo10
На врв Дно