1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Комбо i3 6100 + H110 + 4GBDDR4 RAM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од borcep, 25 Јануари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  903
  1,450
  12 Септември 2013
  Машко
  Го продавам комбото од насловот стриктно комплет, користено, исправно, без гаранции.
  Плочата е Gigabyte H110M DS2(немам ИО штит), рамот е Адата 2400 mHz, OEM кулер.
  Некоја сликичка колку да не е празен огласов.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена 6200ден. Контакт тел ПП, не праќам по карго.
   
  darex6969, Costigan_Jr и на igor_igor им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  903
  1,450
  12 Септември 2013
  Машко
  Клуч.
   
  На gOJDO и darex6969 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...