Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Колку време Uslugi.gov.mk и EID.mk ќе бидат со невалиден сертификат?

Колку време Uslugi.gov.mk и EID.mk ќе бидат со невалиден SSL?


  • Вкупно гласале
    26

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
216
668
www.IT.mk

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.329
9.071
Додека @Fatal1ty_ не им купи и намести како што направи со апликацијата за Нексио. За возрат ќе добие ASUS ROG маус.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.088
Мислења
955.117
Членови
34.493
Огласи
2.303
Најнов член
tonipeder
На врв Дно