• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Колку сте брзи во куцање на тастатура

Статус
Затворена за нови мислења.

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
heh lol.. A sto e so ovoj skor, a. Edno pet minuti se potrudiv za da gi stignam dvajcava "profesionalci" ali se isplati. :D Aj ponatamu ke vi ja kazam tajnata kako mozete site da stanete "majstor" u kucanje....:p:p (inace nemav popametna rabota)
hmmmz.. neveruvam deka e mozhno 517 poeni.. Vidi go videoto sho go postirav so toj kako pravi 494... Chovekot rechisi ne pravi pauzi, nema greshki, nostop pishuva i ima 494 .. A za 517 neznam kako e mozhno..
Aj ponatamu ke vi ja kazam tajnata kako mozete site da stanete "majstor" u kucanje....:p:p (inace nemav popametna rabota)
[/QUOTE]

:zbunet3:
 

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
a cekaj stvarno mislis deka ne mozam da te stignam a TcM ? Malku upornost i garantiram deka ke pravam do 160 zbora vo minuta .
 

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
zasto ? sto e ? da ne pisuvas po 200 zbora vo minuta ? 1500 mesto i ne e taka loso neli , stvarno ne znam sto e dzabe
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Abe kolku sakate zbora ke vi gi napisam za edna minuta:muahaha::tainstven::tainstven::muahaha:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Финтата е да го селектираш целиот текст и да го повлечеш во текст полето и стискаш спејс или ентер...
Само што со ова ќе имате многу мал број на откуцани карактери и ќе ве откријат :D

Јас без мамење до ~240 најмногу...
 

Voya

Intern
11 април 2008
96
8
Финтата е да го селектираш целиот текст и да го повлечеш во текст полето и стискаш спејс или ентер...
Само што со ова ќе имате многу мал број на откуцани карактери и ќе ве откријат :D

Јас без мамење до ~240 најмногу...
:O

Не ми текнало, идам да пробам :D
 

Voya

Intern
11 април 2008
96
8
heh lol.. A sto e so ovoj skor, a. Edno pet minuti se potrudiv za da gi stignam dvajcava "profesionalci" ali se isplati. :D Aj ponatamu ke vi ja kazam tajnata kako mozete site da stanete "majstor" u kucanje....:p:p (inace nemav popametna rabota)
Па професионалецу, еве го и моето такаАли разликата е што, јас не мамев до сега, тек сеа глеам како можело ;)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Финтата е да го селектираш целиот текст и да го повлечеш во текст полето и стискаш спејс или ентер...
Само што со ова ќе имате многу мал број на откуцани карактери и ќе ве откријат :D

Јас без мамење до ~240 најмногу...
hehehe.. Kako samo ne mi tekna na ova :zbunet3: :D Fala za otkrivanjeto na trikot :)

btw.

Mozhev i mnogu povekje.. No me mrzeshe da "pishuvam", a i prstive mi posinaa od pishuvanje.. :D
Ajde ushte eden natprevar kje bide ova.. Ajde da gi vidime vashite kopirachki sposobnosti :D
 

Voya

Intern
11 април 2008
96
8
hehehe.. Kako samo ne mi tekna na ova :zbunet3: :D Fala za otkrivanjeto na trikot :)

btw.

Mozhev i mnogu povekje.. No me mrzeshe da "pishuvam", a i prstive mi posinaa od pishuvanje.. :D
Ajde ushte eden natprevar kje bide ova.. Ajde da gi vidime vashite kopirachki sposobnosti :D

Јас до сега пробував, не можеш повеке од 300 зборови. 299 максимум ми излегоа, некои 6-7 пати пробав
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Не ми е јасно эошто уште се дискутира кога нинџа е најбоље.... (драун) :muahaha:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
hmmmz... Znachi ima nekoja finta.. nekoj trik..
btw. Ajde napishi 300 na primer.. kolku za potvrda :)
Код:
Јас до сега пробував, не можеш повеке од 300 зборови. 299 максимум ми излегоа, некои 6-7 пати пробав
nema problem, mojata finta ne e takva ali eve dokazce: :p
 

Атачменти

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
de de. Ova ja da ne ja zaebav rabotata :))srry. Nego inace go nemam jas napraeno so copy past, nego prepravano vo paint:p
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,695
Мислења
848,801
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно