• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Kолку посетители имаме на страната

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
дали некој знае некоја страна за да знам колку посетители имам на страната по можност да не е java script пошто страната ја прам на www.mkd.net го клавам кодот и не го прифаќа
или некоја страна каде можам да напрам акоунт па со HTML code или пак некој да ми поможи да го средам проблемот со java script на www.mkd.net
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
mkd.net prifakja java skripti kolku shto znam.. imam strana na mkd.net i vo nea java skripti .. i dosega ne mi pravelo problemi
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,898
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно