Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Kolku HDD prostor na ms-6566 od micro-star inc?

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Imam maticna ms-6566 od micro-star inc. pa me interesira kolkav najgolem hard mozam da stavam(mislam vo giga) zosto mi kazaa deka ne mozam da stavam poveke od 80G.:p
 
M

Mr.Alien

Гостин
Дали ова е твојата плоча?

prod_d2adfe945a26f4b64a5f503f784fd34e.jpg


Ако е, тогаш тој што ти го кажал тоа се разбира во компјутери колку и Марица во крив....хмм....знаеш на што мислам....
Ова е моделот 845 Ultra-C. Детални спецификации на
http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=295&maincat_no=1&cat2_no=&cat3_no=
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.636
Мислења
946.477
Членови
34.124
Огласи
1.997
Најнов член
Ati.K.
На врв Дно