• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Колку е единствен форумов

Кој од овие форуми е подобар?

 • ИТ Форум

  Гласови: 1 50.0%
 • Бадијала Форум

  Гласови: 1 50.0%

 • Вкупно гласале
  2
 • Анкетата е затворена .
Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

demon de vil

Intern
21 април 2008
13
0
www.facebook.com
Здраво до сите ИТ форумџии.
Неш ми стигна на мејл во стилот на коку ви фалам :))
Па еве решив со нешто да ве известам...
При уклучување на форумов прочитав демек е еден и единствен.
Епа ќе ме мразите што ќе ви го кажам ова,но....
Не се единствен. Дури не е ни прв.
Преднего е бадијала форумот, кој според мене е понапред од овој...
Се надевам дека нема да ме ******* поради ова..
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Интересна тема... NOT!

И не, нема никој да те *******

По незнам кој пат... два различни форуми, со различна тематика.

[ame]http://youtube.com/watch?v=00RyJ6z5K90[/ame]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,015
Мислења
854,643
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно