Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Kolink Enclave 80 PLUS Gold PSU

Статус
Затворена за нови мислења.

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.278
7.461
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Kolink Enclave 80 PLUS Gold PSU - 2.700 ден.

Се продава ново во кутија, модуларно неотворено во целофан напојување Kolink германско производство.Спецификации на истото:

Dimensions:
150 x 86 x 160 mm (W x H x D)

Fan:
120 mm (automatic regulation,rifle-bearing fan)

Colour:
Black (PSU, fan)

Efficiency:
min 90/87/87 percent at
50/20/100 percent load on European 230 Volt network.

Meets requirements for...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно