Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Колекција од 4 конзоли

Статус
Затворена за нови мислења.

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Глупав додаде нов оглас:

Колекција од 4 конзоли - 750 €

PS4 PRO 1Tb со 1 контролер со 1 година скоро PS Premium 370€
PS3 modded 1Tb со два контролера 110€
Xbox One S 2 контролера 6 месеци GamePass rechargeable batteries vertical stand 200€
Xbox 360 Slim 1 контролер Kinect 110€

Комплет 750€

Видете го целиот оглас...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PS3 продаден... Останатите 3 конзоли за брза продажба 570€
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Само за сериозни купци има простор за разговор за PS4 PRO кој иде со огромен број на игри (најмалку 200, од кои 30тина all-time-rs) кои се вклучени во Plus Premium до Јуни 2023 ако добро паметам
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Реинсталл на огласот

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Да не отварам нова тема... Посебно 9месеци PSPlus Premium account фиксно 5000мкд.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Поскапнуваат PS5 за 50-100€... (source Google News)

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Само PS4 PRO со контролер = 300€

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PS4 продаден... Од него останува PS4 premium membership до June 2023 само за 4000мкд

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PSPlus Premium account 4000mkd
Xbox One S 2controllers + rechargeable batteries и vertical stand GamePass до Feb2023 11000mkd
Xbox 360 RGH Modded 1 controller 360 Games On Demand downloadable 5500mkd

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PSPlus Premium account 4000mkd
Xbox One S 2controllers + rechargeable batteries и vertical stand GamePass до Feb2023 11000mkd
Xbox 360 RGH Modded 1 controller 360 Games On Demand downloadable 5500mkd

поекономично само у Швицарска
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PSPlus Premium account 4000mkd
Xbox One S 2controllers + rechargeable batteries и vertical stand GamePass до Feb2023 11000mkd
Xbox 360 RGH Modded 1 controller 360 Games On Demand downloadable 5500mkd

со инфлацијава скоро џабе технологија за забава
за деца, тинејџери, студенти, вработени, возрасни и пензионери
(а можев едноставно да кажам од 5 до 99)
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Ајмо викенд цена, ако продолжи инфлацијава, ќе иде угоре и цена, може и со кредитна или замена за кеш...

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Xbox 360 продаден...

останува Xbox One S
како и PlayStation Premium претплата од 9 месеци...

Приватна Порка за договор!!!
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
PlayStation Plus account во траење до June2023 за нешто поевтино од 500мкд месечно или помалку од 3 игри на Blue Ray... Значи 8 месеци премиум во вредност од 3600мкд или 60евра 60 долари кој што му се наоѓа при рака!!! ВИКЕНД цена!!!

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Ајмо викенд цени... Контактирајте за муабет размена или да ви продадам нешто... Skopje Friday

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.318
810
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
клуч
ќе се отвори утре засебно оглас,
пошто овој стана каша попара...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.240
Мислења
977.199
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно