• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Која песна ја слушате во моментов?

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.921
2.879
Скопје
View: https://youtu.be/w1vdYTzPtKQ?list=RDw1vdYTzPtKQ

Мислењето е автоматски споено:


Gouge away, you can gouge away
Stay all day if you want to

Missy aggravation
Some sacred questions, you stroke my locks
Some marijuana if you got some
Gouge away, you can gouge away
Stay all day if you want to

Sleeping on your belly
You break my arms, you spoon my eyes
Been rubbing a bad charm with holy fingers
Gouge away, you can gouge away
Stay all day if you want to

Chained to the pillars
A 3 day party, I break the walls
And kill us all with holy fingers
Gouge away, you can gouge away
Stay all day if you want to


View: https://youtu.be/-_CSo1gOd48
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.921
2.879
Скопје
View: https://youtu.be/vm5iK_tNWAg

За елан е добра песнава од сабајле ...

Предлагам да има форумско радио сајтов - Уште кога ќе отвориш страна да ти пушта музика (одредени 3-4 песни на денот да вртат ) - кој неќе ќе си стиши ...
А да ќе се вика Радио-Никола- (нормално мислам пошо ја ќе бирам песни т.е. Диџеј да сум)и меѓу песните може и по некој реклама од спонзор да иде (заинтересирани фирми да се јават у ПП )

Шо да дремеме ко глуви тука - и после имало нервози по форумов - е ќе има коа тоа тишината ти прави немири и црни мисли - веќе имаше едно форумско самоубиство ( КриптоСтеф РИМЕМБЕР ? )


Мислењето е автоматски споено:

View: https://youtu.be/UC7u_w818Xo
Мислењето е автоматски споено:


View: https://youtu.be/J_tbMN2nLQo
Ах шо немам можност да им отидам на концерт
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.820
Мислења
910.923
Членови
32.553
Огласи
790
Најнов член
Risteski Filip
На врв Дно