• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Која песна ја слушате во моментов?

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.920
2.876
Скопје
Дури вторпат кога ја преслушав (малку погласно) - приметив колку е прецизен - брз и прелазите колку му се „ефордлес„ и „он-поинт„ на драмеров..
Машина...
А знаеш колку е тешко да пееш лид-вокал и да свириш бас ? Музичаришта нема што...
 

gloria borger

On your way to fame
10 мај 2018
371
712
херцажа
Дури вторпат кога ја преслушав (малку погласно) - приметив колку е прецизен - брз и прелазите колку му се „ефордлес„ и „он-поинт„ на драмеров..
Машина...
А знаеш колку е тешко да пееш лид-вокал и да свириш бас ? Музичаришта нема што...
Дечкиве се стварно прејаки, овие mashup-ови им се најјако нешто што сум нашол во скоро време

View: https://www.youtube.com/watch?v=PPRtvYalZf0

View: https://www.youtube.com/watch?v=RFK97GUkp-s

View: https://www.youtube.com/watch?v=hThz_m0FyM4
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.920
2.876
Скопје
It's good knowin' he's out there. The Dude. Takin' 'er easy for all us sinners. Shoosh. I sure hope he makes the finals.

View: https://youtu.be/UdszDlp7GE4
За Елвис Притисли збориш така :cool:

Обработка на песнава - Вокал - музика во ФЛ студио направена - ќерка ми сама :cool:


View: https://youtu.be/_xEakmT60Y8

Ај уште една кога веќе промовирам :)

View: https://youtu.be/zqw7RUs0X8U


Текст -музика -микс - Јуле :love:
 
Последна промена:

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
2.920
2.876
Скопје
Awwww matching аватари, песни си пуштаат, how cute :) Ваква bromance одамна немало на форумов ;)

View: https://www.youtube.com/watch?v=EJVt8kUAm9Q
Секој ден ми е убав ,
штом тебе те читам,
Зошто ти си девојката од форумот :love:

За аватарите - дочек спремаме за Бате Саше кога ќе се врати од „бан„ на 3ти па сакавме да го изненадиме со повеќе вакви аватари - доброволци се „апришиејтед„
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.820
Мислења
910.912
Членови
32.553
Огласи
790
Најнов член
Risteski Filip
На врв Дно