• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Која песна ја слушате во моментов?

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
3.294
3.274
Скопје

Terry Reloaded - Jayda Wayda ( Official Video)​

View: https://www.youtube.com/watch?v=Y8odoMK58cA&list=RDMMY8odoMK58cA&start_radio=1
Мислењето е автоматски споено:

Омилената на керка ми ..
Исто така

Karolina Goceva, Garo & Brothers Tavitjan - Dafino vino crveno (official video)​

View: https://youtu.be/TgE4awWfI5k?list=RDMMY8odoMK58cA
 

Nikola100

Unstoppable
30 септември 2019
3.294
3.274
Скопје
View: https://youtu.be/CyVuYAHiZb8

65годишен а секој збор му се разбира разговетно и чисто. Ова што пеат денес - ништо не се разбира бе...

View: https://youtu.be/tsp7IOr7Q9A
Мислењето е автоматски споено:

View: https://youtu.be/BA10mV2Dw-k

35,599,482 views - па сеа кој сака нека каже пак дека нечини...
Абе „Буразенгије„ пумпале прегледи 100% :ROFLMAO:
 
Последна промена:

krema

Epic
24 јуни 2009
13.704
13.353
youtu.be
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.259
Мислења
919.957
Членови
32.914
Огласи
1.066
Најнов член
NaniEli
На врв Дно