• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Која игра сте ја играле најдолго време?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
Искрено да ви кажам најмногу ја имам играно Counter-Strike 1.6 од 8часот наутро до 23часот... поточно тоа е 12-13 часа... на некој нема да ин се верува ама тоа е тоа;)

Ајде сега вие кажете која игра сте ја играле најдолго време;)
 

<<ExeCutoR>>

Intern
16 април 2007
132
2
Star craft - од 95 до сега пред 2-3 недели ја игравме со 1.14 пачот што искочи во август 2006

Сум остаил живот на играва :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
абе грешка сте ме сватиле вие на мене:) :) од кога ке седнете да ја играте играта колку време сте ја играле... без престан... не од која година до кога... сигурно liquidworm не ја игра играта Cadillac & Dinosaurs 10 години:D
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Севкупно Total Club Manager, а во еден здив Counter Strike (6 саати) - кога бев во Бугарија на гости кај другар во студентски град и бевме на ноќна - од 12 до 8 сабајле.
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
NFS Underground 2 - два дена со една пауза 6 саати за спиење
The Longest Journey 2 DREAMFALL - две недели не излегов од дома само прекин праев за спиење јадење и во ВЦ
 

gamer-eddie

Practice makes perfect
22 април 2007
1,058
1,643
Skopje
gamer-eddie's setup  
Processor & Cooler
CPU i7 4790К Deep Cool Captain 360EX
Motherboard
Asus Maximus 7 Formula
Storage
Bunch Of Disks
PSU
Cooler Master Vanguard 850W
RAM
32GB Kingston Beast 2400mhz
Video card
OnBoard madafakaz :) & понекад GTX 980Ti Matrix
Case
Corsair 780T
Mouse
R.A.T. 7
Keyboard
Asus Cerberus
Audio
Logitech G330
Monitor
BENQ GW2760
OS
Windows 7 Ultimate 64bit & гомноно 10-ка
S.T.A.L.K.E.R edno 22 saati za samo 1 kraj od moznite 7 so site side questovi
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,522
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно