1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која игра ја играте...?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од AlexM, 7 Февруари 2009.

 1. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Јас играм Tomb Raider Legend 59% имам поминато,интересна е :) ме потсеќа на Prince of Percia.
   
 2. ivanus

  ivanus
  Intern

  118
  3
  28 Јуни 2008
  Моментално Unreal Tournament 1, се присеќам на старите времиња и тепам време дури да ми текне што друго да играм :)
   
 3. daci92

  daci92
  Gaining Experience

  2,120
  163
  4 Февруари 2009
  Машко
  Студент
 4. Stefan.Taz

  Stefan.Taz
  Intern

  285
  31
  30 Април 2008
  Не љути се човече на нет
   
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,478
  25,531
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  18 WoS American Long Haul многу добра игрица...уште малце имам
   
 6. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Пробај ја Euro Truck Simulator исто со камиони е многу јака игра, се вози низ Европа ги има европските марки на камиони Scania,Mercedes,Volvo...
  Возиш низ Ервопската Унија интересна е...
  Ако не можиш да ја најдиш ќе ти ја пуштам некако имам и модови.[​IMG]
  [​IMG]
   
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,478
  25,531
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ај дај ми по ПП линкот ако го имаш;)
   
 8. RFox

  RFox
  Intern

  380
  31
  13 Септември 2008
  Машко
  Што бара од хардвер ова играва како што глеам на слика стварно е добра:bravo:
   
 9. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,318
  961
  3 Декември 2008
  Машко
  Medal Of Honor :p нема веке што да се игра
   
 10. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Добар torrent најдов,линк немам ако сакаш торентот да ти го пуштам,мислам дека не смеам овде да давам URL од торент сајтови,
  Јас така ја спуштив со торент, иако ја има на нет ама не е цела верзија.
   
 11. RFox

  RFox
  Intern

  380
  31
  13 Септември 2008
  Машко
  Јас ја симнав ама нешто е цела сликата што ќе да е тоа?:plachko2:
   
 12. iivviiccaa

  iivviiccaa
  Intern

  303
  11
  21 ноември 2008
  Lord of The Rings Conquest - корне! :D
   
 13. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  @EA_Alien
  Но не е наменета да се игра со тастатура. Ако имате волан, тогаш е супер.
  Јас лично пробав со тастатура, али многу е заморно вртењето.
   
 14. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Јас ја изигра на тастатура без проблеми,незнам зошто имате проблеми,видете во опции ако има нешто маркирано за осетливост итн.сменете мора да има нешто,јас ја играв без проблем

  Да не бегаме од тема ако сакате да отворам тема за ова игра па таму да опјаснам све и свашта
  овде пишете само што играте последо ок
   
 15. Jano

  Jano
  Intern

  281
  11
  8 Февруари 2008
  Medal Of Honor pacific assault да се присетам на стари добри времиња:)).
   
 16. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 17. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
 18. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Me too на Facebook.com се оставив на него :LOL:
   
 19. Manche

  Manche
  Intern

  25
  0
  20 Јануари 2009
  Ако има некој торент од 18 WoS American Long Haul играва ако може да ми пише да ми го даде да ја симнам. Фала однапрад
   
 20. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Провери ПП,имаш и за Euro Truck Simulator
   
 21. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,565
  3,507
  11 Декември 2008
  Машко
  CRYSIS, а сега ја симнувам и Euro Truck Simulator :muahaha:
   
 22. ivanus

  ivanus
  Intern

  118
  3
  28 Јуни 2008
  Што ќе кажеш за играва? Добра е? Мене сега ми се симиња па сакам да знам што да очекувам :)
   
 23. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  И мене ме интересира,ако не ти е мака отвори тема и пиши дали вреди да ја изиграме ако не овде можиш слободно ако е OT
   
 24. iivviiccaa

  iivviiccaa
  Intern

  303
  11
  21 ноември 2008
  Па зависи до човекот:D Мене искрено ми се свиѓа играта заради насловот. Да не беше Lord of The Rings, што знам, можеби немаше да ја играм. Иначе графиката е солидна негде за 2007 год. заедно со звуковите, музиката итн. Незнам дали знаеш, играта е трето лице акција (што значи играш со archer, warrior, mage или scout, а кога-како и со некој херој). А како најдобро нешто во играва би ја издвоил приказната која е како во на филмот, и малце потешко се игра играва ако ги немаш гледано трите дела.
   
 25. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  955
  519
  14 Јануари 2009
  Добро звучи ова,посебно дека приказната е базирана на онаа од филмот.
  Сега баш гледав на Gamespot интересно изгледа ќе ја спуштам па ќе видам на шо личи :LOL:
  Ако можи да пишиш системски побарувања.
   

Сподели

Вчитување...