• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Која игра ја играте он-лајн?

Која игра ја игр&#1072

 • Counter-Strike

  Гласови: 57 44.5%
 • WoW

  Гласови: 20 15.6%
 • Silkroad Online

  Гласови: 2 1.6%
 • Некоја друга, ќе ви кажам

  Гласови: 49 38.3%

 • Вкупно гласале
  128
 • Ја почнал/а темата
 • #10

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
ја Cs 1.6 ... ја немав играно цел месец предтоа :) ги заборавив веќе кои се контролите :d :d
 

Rusin

Intern
28 април 2007
37
0
И за двете прашања ЕВЕ ГО ОДГОВОРОТ: Counter Strike 1.6
Спијам на неа он-лајн.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Сеа играм Metin 2 ,ептен заразна игра.Затоа го немам посетено форумов долго време.Ептен е заразна.:bravo:
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
Ја играв WOW стана многу заразна и ја деинсталирав многу заразна игра кога седнеш да ја играш едноставно се занесеш во неа и 2-3 саата поминат како нисто и затоа се откажав има по важни работи од играње игра online.
Поздрав:!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,206
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно