1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која е играва?

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Gaston, 13 Февруари 2019.

 1. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,236
  2,247
  9 Февруари 2011
  Дали може некој да ја препознае играва?
  Ми делува како нешто што би играл :)

  2018-05-24_07-53-571.jpg
   
  На JensenInterceptor и Ребро им се допаѓа ова.
 2. Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  867
  2,201
  12 oктомври 2014
  Машко
  Ми заличи на почетокот на Far Cry 5,ама не сум сигурен.

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  На Jovan2389 и Gaston им се допаѓа ова.
 3. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  883
  1,309
  13 Јануари 2014
  Машко
  Мислам дека е Far Cry 5. Ужасно ме потсеќа на првата сцена.
   
  На Jovan2389 и Gaston им се допаѓа ова.
 4. Derof

  Derof
  Intern

  87
  44
  16 Јануари 2016
  Машко
  100% Far Cry 5 .
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 5. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  650
  354
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  fuzzjaw, igor_igor, Gaston и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,819
  2,943
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ги нема овие ликови у Фаркрај мислам. Да не е Стејт оф дикеј.
   
 7. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,236
  2,247
  9 Февруари 2011
  Фала ви дечки.
  Ми личеше ко пост-апокалиптичен сетингов.
  Пу јаз'к.
   
  fuzzjaw, goce03 и на StOrMK им се допаѓа ова.
 8. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  561
  345
  11 ноември 2015
  Машко
  Точно.
   
  На fuzzjaw му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nightingale

  Nightingale
  On your way to fame

  618
  525
  28 Јануари 2014
  Your wish has been granted, Far Cry New Dawn :D

  Иначе FC5 е :)
   
  На stefan_off и Gaston им се допаѓа ова.
 10. Gaston

  Gaston
  Unstoppable

  1,236
  2,247
  9 Февруари 2011
  Ајдее, кој би рекол :)
  Ама после фијаското со fallout 4, нема да се надевам многу.
   
 11. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  370
  310
  14 Јануари 2016
  Машко
  FC5 pocetna misija, realno posle fc3 site naredni se isti.
   
 12. Sukhoi

  Sukhoi
  Practice makes perfect

  1,673
  1,117
  16 Јуни 2010
  Машко
  Е камо да беше State of Decay 2/1 играва. Толку време ја чекав 2-ката и кое разочарување е играва значи не знам.
  Инаку тоа горе е почетна сцена на Far Cry 5, гарантирам. Ај да не почнам и за оваа да хејтам...
   
  Последна промена: 13 Февруари 2019
  На prichina му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,809
  6,363
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  На прв поглед левата половина ми заличи на РДР2 ама после ми текна конзола плус ваков монитор не иде, башка десната страна ми заличи на Metro. Да не е случајно Metro Exodus некоја closed beta?
   
 14. zak1711

  zak1711
  Intern

  14
  6
  19 Март 2011
  Машко
  Безбедност и здравје при работа

Сподели

Вчитување...