1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Која цена за Бум Бокс AZ 2025 Philips

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од JensenInterceptor, 21 Јули 2019.

Тагови:
 1. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  576
  220
  28 ноември 2015
  Машко
  Иако ќе ми фали моќноста и чистотата на звукот што го даваше системчево, сметам дека помало или никакво ќе ми врши работа подобро. Да бидам искрен, стварно е големо као за уред што не се користи ;)

  20190601_224849.jpg
  20190601_224952.jpg

  На ново имаше цена од 8000 денарчики. Сега би го дал за 3500. Или да одам на помалце?
  Купено беше 2002-2003, тоа време.
   
 2. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,062
  2,357
  28 Јануари 2017
  Машко
  Технологија која е прилично габаритна за денешни стандарди и веќе изумрена за полу портабилни уреди (касета, ЦД), многу се 3500 денари имајќи предвид дека можиш да земиш нешто вакво ново за половина цена. Моќност, чистота? Можеби, ако се ниски стандардите.

  Мој предлог, чувај го или доста пониска цена.
   
  stefan_off, JensenInterceptor и на Oktar им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...